שלישיית בערך

תאריך שעה מיקום רכישה
03-5400551 :לרכישת כרטיסים בטלפון

היינו אמורים להיות רביעית כלי מיתר אבל חסר לנו אחד ואנחנו לא יודעים לנגן מוסיקה קלאסית אז מה שנשאר זה להיות שלישיה קומית שעושה כל מה שאפשר (אבל ממש הכל) כדי לגרום לכם לצחוק בטירוף.

הקמנו את השלישיה בסה"כ ב-2015 ולא נעים להשויץ אבל… ההופעות שלנו בכל הארץ מלאות עד אפס מקום והסרטונים הרבים שלנו ביו טיוב ובפייסבוק זכו כבר למיליוני צפיות (!!)

ההופעות שלנו כוללות שילוב של קטעי סטנד אפ, מערכונים וגם קטע הומור מאולתר שבו אנחנו משתפים גם את הקהל. אנחנו מופיעים בהופעות פתוחות לקהל הרחב באולמות בכל רחבי הארץ אבל גם מגיעים להופעות על פי הזמנה בבתי ספר, אולמות, וועדי עובדים, וכו'

הסטנדאפיסטים שכבשו את הרשת עם עשרות מערכונים כגון "אם אנשים היו כנים",לאבפיקס-שירות תמיכה בזוגיות", "אם גברים היו נשים" ועוד. יוצאים במופע סטנדאפ ומערכונים משותף שמוכיח לכל המדינה שהם לא רק הדבר הכי מצחיק שיש היום ברשת, אלא גם הדבר הכי מצחיק שיש על הבמה.

במופע יחיד מסוגו שמשלב קטעי סטנדאפ ומערכונים עולים על הבמה יוסי גבני, גיורא זינגר ועומר בורשטיין וקורעים את הקהל מצחוק עם הומור אינטיליגנטי, מקורי ויצירתי שנוגע בכולם וגורם לקהל להתפוצץ מצחוק. 

מומלץ מאוד!